Bývanie ako v rozprávke!

Ak by bývali tri prasiatka v dome od spoločnosti Lindab, príbeh by sa odohrával do teraz! Wink

dom prasiatka.jpg

 

Poďme si popísať bežnú stavbu domu:

-          Málo voľného času

-          Veľa starostí s vyberaním rôznych materiálov aby spĺňali naše minimálne požiadavky

-          Veľa kompromisov pri stavbe

-          Iná firma na každú časť domu

-          Čakať kým bude stavba domu dostatočné preschnutá

S nami Vám to všetko odpadá.

Treba sa zamyslieť, že domček nie je len pre Vás, je aj pre ďalšie generácie, takže kompromis tu nie je na mieste. Treba stavať tak, aby Vám boli vďačné ešte aj pravnúčatá s ich ďeťmi!  Práve na to sa zameriava spoločnosť Lindab.

 

snimek236.jpg

Ide o stavebný systém spoločnosti Lindab, ktorá Vám postaví  kompletný domček z kvalitných materiálov už do 3 mesiacov. Montované domy Lindab využívajú unikátny tenkostenný  oceľový skelet, od švédskeho výrobcu ocele, ktorý dopĺňa tepelná izolácia Rockwool ale aj fasádne a interiérové sadrovláknité dosky.

Nemusíte sa báť žiadnych ťažkostí s domčekom, nakoľko oceľový skelet je odolný voči hrdzi, hnilobe, plesniam a všeobecne vlhkosti.  Pri stavbe sa nemusíte báť  ani stavby dvoj či trojpodlažných stavieb.

katalog_lindab_montovane_domy-5.gif

Jednoducho zadáte svoje požiadavky, ako má stavba vyzerať, do akého štandardu chcete mať domček postavený a akú strechu si prajete.

My pre Vás vyrobíme skelet domu, strešnú krytinu a odkvapový systém a to všetko na mieru. Odpadnú vám mesiace starostí a budete mať všetko v tej prvotriednej kvalite. Totižto radosť z nízkej ceny trvá kratšie ako sklamanie z nízkej kvality.

Stavba od nás má veľké výhody, ktorými sa odlíši od drevodomov či aj tradičných stavieb z tvárnic a tehál. Naše oceľové profily s pozinkovanou vrstvou netreba ošetrovať, čo Vám ušetrí nemalé peniaze a starosti. Vďaka suchej technológii výstavby je možné stavať rýchlo ale hlavne zdravo, nebude Vás trápiť žiadna vlhkosť murív, nič nemusí schnúť. Stavba má vysokú nosnosť a tuhosť, vydrží aj zemetrasenie 7° Richterovej stupnice, kľudne si to môžeme vyskúšať J. Nakoľko oceľ  aj zbytok materiálov použitých pri výstavbe sú nehorľavé, domčeky majú unikátnu protipožiarnu bezpečnosť a sú vhodné aj pre milovníkov ohňa Laughing.  Kompletná stavba je postavená z ekologických materiálov, teda aj „greenpeace“ priaznivci sa v našich stavbách budú cítiť ako doma.

Stále si nie ste istý? Kliknite tu a presvedčte sa. Cool

Kliknutím na nasledujúce fotografie, sa dostanete do našej galérie, kde môžte načerpať inšpiráciu od našich spokojných klientov.

p6300541.jpg  katalog_lindab_montovane_domy-14.jpg  img_1429.jpg