Nízkoenergetické montované domy

 

Odber newslettera

Sledujte nás!

 

stresny-system.png

halovy-system.png

lindab-ventilacie.jpg

Montované domy

Nízkoenergetický montovaný dom

s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE®

Technológie montovaných objektov Lindab využíva ľahkú oceľovú nosnú konštrukciu navrhovanú na základe dlhoročných skúseností spoločnosti Lindab s aplikáciou ocele na stavbách v Škandinávií. 


Unikátna a jedinečná škandinávska technológia s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE®, komplexne doplnená ďalšími značkovými stavebnými materiálmi je garanciou vysokej kvality a trvácnosti.

V štandardnom prevedení má nízkoenergetický montovaný dom hrúbku obvodovej steny 30 cm /z čoho 25 cm tvorí minerálna vlna ROCKWOOL/ je energetická strata 45 kWh/m² ročne. Táto unikátna technológia pridaním hrúbky fasádneho ROCKWOOLu bez akýchkoľvek problémov dosiahne parametre pasívneho domu, t.j. ročná energetická strata je menšia ako 15 kWh/m².
ry_trans.jpg

Montované domy

Súčiniteľ prestupu tepla U:

  • strecha U=0,16
  • obvodová stena U=0,16
  • okná 8-komorový nízkoenergetický profil s trojsklom
  • základová doska U=0,14

Systém ľahkých konštrukcií Lindab prináša variantné riešenie klasicej stavby založenej na použití tehál, betónu a vody. Montované konštrukcie s tenkostenným oceľovým skeletom, doplneným o tepelnú izoláciu (minerálna vlna) a fasádne a interiérové dosky, dovoľujú jednoducho a rýchlo postaviť jak rodinný dom, tak aj reprezentatívne sídlo firmy alebo iné priestory.

V prípade záujmu je náš tím pripravený informovať každého zákazníka o všetkých technických výhodách, ktoré má tento  nízkoenergetický (pasívny) montovaný dom. Lindab v tomto projekte spolupracuje so spoločnosťami Effekt a Sweet House s.r.o, ktoré zabezpečujú celú realizáciu investície a výstavby.

effekt_logo.jpg logo_sweet_house.png

Nízkoenergetické montované domy

Názorná ukážka realizácie:

výstavba montovaného domu konštrukcia montovaného domu
nízkonergetický montovaný dom Detaily nízkonergetického domu
ukotvenie nízkonergetického domu montáž nízkonergetického domu
skelet nízkonergetického montovaného domu strecha nízkonergetického montovaného domu
obvodový plášť nízkonergetického domu vzduchotechnika v  nízkonergetickom dome
dokončený nízkoenergetický dom dokončený montovaný dom


Nízkoenergetický dom s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE® je doplnený ďalšími značkovými stavebnými materiálmi, ktoré sú garanciou vysokej kvality a trvácnosti.

partneri.jpg