Lindab, a.s. - Montované domy

 

Odber newslettera

Sledujte nás!

 

stresny-system.png

halovy-system.png

Montované domy

Nízkoenergetický dom s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE®


Technológie montovaných objektov Lindab využíva ľahkú oceľovú nosnú konštrukciu navrhovanú na základe dlhoročných skúseností spoločnosti Lindab s aplikáciou ocele na stavbách v Škandinávií.

Unikátna a jedinečná škandinávska technológia s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE®, komplexne doplnená ďalšími značkovými stavebnými materiálmi je garanciou vysokej kvality a trvácnosti.

V štandardnom prevedení má nízkoenergetický montovaný dom hrúbku obvodovej steny 30 cm /z čoho 25 cm tvorí minerálna vlna ROCKWOOL/ je energetická strata 45 kWh/m² ročne. Táto unikátna technológia pridaním hrúbky fasádneho ROCKWOOLu bez akýchkoľvek problémov dosiahne parametre pasívneho domu, t.j. ročná energetická strata je menšia ako 15 kWh/m².
ry_trans.jpg
Súčiniteľ prestupu tepla U:

  • strecha U=0,16
  • obvodová stena U=0,16
  • okná 8-komorový nízkoenergetický profil s trojsklom
  • základová doska U=0,14

Systém ľahkých konštrukcií Lindab prináša variantné riešenie klasicej stavby založenej na použití tehál, betónu a vody. Montované konštrukcie s tenkostenným oceľovým skeletom, doplneným o tepelnú izoláciu (minerálna vlna) a fasádne a interiérové dosky, dovoľujú jednoducho a rýchlo postaviť jak rodinný dom, tak aj reprezentatívne sídlo firmy alebo iné priestory.

V prípade záujmu je náš tím pripravený informovať každého zákazníka o všetkých technických výhodách, ktoré má tento  nízkoenergetický (pasívny) montovaný dom. Lindab v tomto projekte spolupracuje so spoločnosťami Effekt a Sweet House s.r.o, ktoré zabezpečujú celú realizáciu investície a výstavby.

effekt_logo.jpg logo_sweet_house.png

Názorná ukážka realizácie:

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg
9.jpg 10.jpg
11.jpg 12.jpg


Nízkoenergetický dom s inovatívnym konštrukčným systémom LINDAB CONSTRULINE® je doplnený ďalšími značkovými stavebnými materiálmi, ktoré sú garanciou vysokej kvality a trvácnosti.

partneri.jpg